Інтерфакс-Україна
14:50 15.06.2017

Найбільше для децентралізації в Україні зробив свого часу президент Кучма - Гройсман

1 хв читати
Найбільше для децентралізації в Україні зробив свого часу президент Кучма - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що для місцевого самоврядування та розвитку децентралізації в Україні найбільше зробив президент України Леонід Кучма.

"Якщо бути абсолютно чесним, то необхідно сказати, що найбільше для розвитку місцевого самоврядування в нашій країні зробив другий президент України Леонід Данилович Кучма - це очевидний факт. При ньому була прийнята Конституція, при ньому був ухвалений закон "Про місцеве самоврядування", що вперше надав нам можливість підійти до питання місцевого самоврядування", - сказав він під час виступу на Міжрегіональній конференції з питань впровадження реформи децентралізації в Україні в четвер у Запоріжжі.

За словами В.Гройсмана, після президентства Л.Кучми і до 2014 року повноваження у місцевої влади лише забирали, фактично проводячи централізацію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА