12:47 19.06.2017

Гройсман: Правоохоронці та місцева влада мають припиняти прояви махновщини на місцях

Гройсман: Правоохоронці та місцева влада мають припиняти прояви махновщини на місцях

Будь-які спроби організувати нові транспортні блокади регіонів України на зразок тієї, що була розгорнута на Донбасі взимку цього року, отримають адекватну реакцію місцевої влади і правоохоронних органів, сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради із регіонами.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, у рамках заходу представники влади Сумської області повідомили, що, за їхньою інформацією, наразі готується спроба блокування залізниці та автодоріг у районі м. Конотопа. Коментуючи це, В.Гройсман наголосив, що потенційні організатори блокади наразі мають усі законні можливості вказати на існуючі на їхній погляд проблеми - у тому числі з трибуни Верховної Ради.

"Але той, хто буде порушувати закон... ви маєте миттєво реагувати. Я це заявляю як прем'єр-міністр. Махновщина - це найгірший шлях", - сказав глава уряду, звертаючись до керівництва Сумської області.

В.Гройсман нагадав, що через зимову блокаду Донбасу Україна втратила 1% зростання ВВП, а також низку промислових активів, які донедавна часу сплачували податки до бюджету України, а нині "сплачують податки в Росію".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА