Інтерфакс-Україна
13:31 21.06.2017

Кабмін звільнив главу Держслужби у справах ветеранів Дерев'янка

1 хв читати
Кабмін звільнив главу Держслужби у справах ветеранів Дерев'янка

Кабінет Міністрів України звільнив главу Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (АТО) Артура Дерев'янка.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було схвалено на засіданні уряду в середу в Києві.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко зазначив, що А.Дерев’янко звільнений за власним бажанням.

П.Розенко підкреслив, що А.Дерев’янко був призначений на цю посаду за результатами конкурсу за участю ветеранських організацій і закликав врахувати це у виборі нового керівництва.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряд публічно звернеться до ветеранських організацій із закликом взяти участь у конкурсі і до Комісії вищого корпусу державної служби, яка і буде проводити конкурс на посаду державної служби.

Як повідомлялося, з 10 вересня 2014 року Держслужбу у справах ветеранів війни та учасників АТО очолює полковник запасу Артур Дерев'янко, який брав участь у війні в Афганістані, як миротворець - в операції в колишній Югославії. А.Дерев’янко нагороджений орденом "Червоного прапора", трьома орденами "Червоної зірки", орденами "За заслуги" ІІ і ІІІ ст.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА