Інтерфакс-Україна
07:23 09.07.2017

Генсек ООН Гутерреш відвідає Київ у неділю

1 хв читати
Генсек ООН Гутерреш відвідає Київ у неділю

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш (Antonio Guterres) в неділю, 9 липня, відвідає Україну з візитом на запрошення президента України Петра Порошенка.

Планується, що А.Гутерреш проведе зустріч з главою Української держави. За інформацією прес-служби президента України, сторони мають намір обговорити стан і перспективи подальшої співпраці в рамках ООН, можливості більш активного залучення інструментарію до мирного врегулювання ситуації на Донбасі, а також виконання рішень Генеральної асамблеї ООН по Криму.

Крім П.Порошенко, генсек ООН також проведе зустрічі з іншими вищими посадовими особами країни, зокрема, з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

У представництві ООН в Україні уточнили, що генсек Організації прибуде до Києва з німецького Гамбурга, після участі в дводенному саміті Великої двадцятки (G20).

У Нью-Йорк (США) генсек ООН повернеться в другій половині дня 10 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА