Інтерфакс-Україна
15:16 09.07.2017

США виступають за посилення міжнародного співробітництва у сфері кібербезпеки

1 хв читати

Україна і США домовилися про розробку формату міжнародного співробітництва у сфері кібербезпеки, заявляє державний секретар США Рекс Тіллерсон (Rex Tillerson).

"Про що ми домовилися в питанні кіберфронту, так це про те, щоб розробити формат, в якому ми могли б почати переговори про те, як вирішувати надзвичайно складні питання кіберзагроз, кібербезпеки, кіберзламувань. Це загроза для всіх нас глобальна. Росія не єдина країна, з якою нам необхідно почати говорити, як світовій спільноті реагувати на ці загрози", - сказав Р. Тіллерсон на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенком у Києві в неділю.

Держсекретар США зазначив, що міжнародному співтовариству необхідно розробити механізм, завдяки якому можливо буде справлятися з загрозами такого роду.

"Період виборів продемонстрував, яким складним стає використання інструментів такого роду. У нас є час і можливість, щоб почати на все це реагувати і йдеться не тільки про Росію, а й міжнародну участь у цьому", - сказав Р.Тіллерсон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА