Інтерфакс-Україна
10:38 14.07.2017

Порошенко і Гройсман привітали Францію з Днем взяття Бастилії

1 хв читати
Порошенко і Гройсман привітали Францію з Днем взяття Бастилії

Президент України Петро Порошенко привітав французького колегу Еммануеля Макрона з національним святом - Днем взяття Бастилії.

"Щиро вітаю Еммануеля Макрона, Францію та французький народ із національним святом - Днем взяття Бастилії", - написав глава Української держави на сторінці у Facebook у п'ятницю.

Привітав Францію з національним святом і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. "Щиро вітаю французький народ з національним святом - Днем взяття Бастилії! Цей день є символом єдності та сили духу французького народу. Бажаю Еммануелю Макрону і кожному французу успіхів та процвітання", - написав глава уряду на сторінці у Facebook.

День взяття Бастилії відзначають у Франції 14 липня. Встановлений 6 липня 1880 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

Глава МЗС Чехії Липавський нагороджений медаллю "За підтримку України та дипломатичні зусилля"

Орбан про заяву ЄС: вказівки з "лави суддів" можуть погіршити ситуацію на зустрічі Трампа з Путіним

Зустріч Трампа та Путіна не має вирішувати майбутнє України та Європи – депутати Європарламенту

Путін використає зустріч з Трампом у власних інтересах - голова комітету Ради з питань зовнішньої політики

Маркарова: Ми впевнені, що США виходитимуть з позиції сили і це дозволить зупинити агресію Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА