Інтерфакс-Україна
12:13 24.07.2017

Полторак відзначив конструктивну роботу Волкера в Україні

2 хв читати
Полторак відзначив конструктивну роботу Волкера в Україні

Міністр оборони України Степан Полторак задоволений оцінкою подій на Донбасі з боку спеціального представника Державного департаменту США з питань України Курта Волкера.

"Відзначаю конструктивну роботу спецпредставника США Курта Волкера під час візиту. Світова спільнота справедливо оцінює події в Україні", - написав С.Полторак у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter в понеділок.

Крім того, глава Міноборони, кажучи про ситуацію на Донбасі, зазначив, що збройний конфлікт там не є замороженим. "Щодня на сході країни гинуть і страждають люди. Безпосереднє управління діями бойовиків забезпечується кадровими військовими РФ. Приклад сказаного - недавнє затримання Агєєва - кадрового військового ЗС країни-агресора", - написав міністр на сторінці в Фейсбуці.

С.Полторак також стурбований проведенням російських навчань "Захід-2017". "Ми не виключаємо можливості провокацій з боку РФ під надуманими приводами. За таких умов Україна змушена забезпечувати свою обороноздатність", - написав він.

Як повідомлялося, 7 липня державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив колишнього постпреда США при НАТО К.Волкера спеціальним представником щодо України. Він координує зусилля Державного департаменту з урегулювання конфлікту в Україні. Його перший візит в Україну відбувся 9-11 липня, під час якого він провів у Києві низку зустрічей з керівництвом країни.

23 липня К.Волкер відвідав Донецьку область, зокрема м. Краматорськ і лінію розмежування. 24 липня він відвідає Київ, а потім західну Європу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА