Інтерфакс-Україна
14:16 25.07.2017

У Кабміні завершується розробка двох стратегій інформаційної реінтеграції окупованих територій

1 хв читати
У Кабміні завершується розробка двох стратегій інформаційної реінтеграції окупованих територій

У Кабінеті Міністрів України завершують роботу над стратегіями інформаційної реінтеграції окупованих територій, заявляє перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Це дві стратегії інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу. Це наша спроба систематизувати інформаційний напрям", - розповіла Е.Джапарова на прес-конференції у вівторок у Києві.

За її словами, ці стратегії будуть фундаментом для роботи з жителями окупованих територій і громадянами, які проживають на території, підконтрольній Україні.

Перший заступник міністра вважає, що необхідно шукати різні способи комунікації з жителями окупованих територій і створювати для цього не лише інформаційні приводи через медіа, а й використовувати культурну інформацію і різні сучасні схеми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА