13:10 14.08.2017

Нова Конституція зможе повернути Україні суверенітет і лідерство в Східній Європі - Полочанінов

2 хв читати
Нова Конституція зможе повернути Україні суверенітет і лідерство в Східній Європі - Полочанінов

Лише всенародно ухвалена Конституція, в основі якої лежить новий суспільний договір, може стати фундаментом держави Україна та повернути втрачені країною за минулі роки позиції, заявив співзасновник ГО "Конституційний конвент", ініціатор створення коаліції громадянського суспільства "Народна Конституція" Володимир Полочанінов.

Під час підписання спільного з головою партії "Основа" Андрієм Ніколаєнком меморандуму про входження до команди цієї політичної сили В.Полочанінов заявив, що така Конституція України дасть можливість країні повернути повноцінний суверенітет і лідерський потенціал у Східній Європі, який вона мала 26 років тому після набуття незалежності. На підписанні меморандуму був також засновник партії народний депутат Сергій Тарута.

Основною сферою уваги В.Полочанінова в команді "Основи" стане формування нового суспільного договору і старт процесу ухвалення нової Конституції України.

Під час підписання меморандуму політик заявив: "Правда в тому, що Україні потрібна не реформа Конституції, а нова Конституція. Тільки укладення нового суспільного договору дасть змогу залучити всіх українських громадян до мирного обговорення напрямів розвитку України. Лише нова Конституція дасть змогу здійснити перезавантаження системи влади і закладе фундамент сучасного та ефективного народовладдя в Україні".

Ідею прийняття нової Конституції України на всенародному референдумі В.Полочанінов з однодумцями з коаліції "Народна Конституція" просуває протягом 2014-2017 років. Першим результатом у законодавчому полі стала реєстрація в парламенті законопроекту №3781, що визначає процедуру підготовки проекту нової Конституції України.

В.Полочанінов був обраний у 2012 році народним депутатом Верховної Ради України VII скликання. У вересні 2014 року він з власної ініціативи склав депутатські повноваження, вважаючи, що дії парламенту VII скликання не мають ніякого відношення до того, що відбувається в Україні. Тому складання повноважень - єдиний можливий і логічний крок для людини та громадянина, що щиро бажає жити і працювати в сильній та успішній державі Україна.

Із 2015 року В.Полочанінов активно обстоює ідею нового суспільного договору й прийняття нової народної Конституції України. Він став співзасновником ГО "Конституційний конвент", був ініціатором створення коаліції громадянського суспільства "Народна Конституція" і співорганізатором Форуму громадянського суспільства "Новий суспільний договір" навесні 2016 року.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Лісову пожежу на Луганщині вдалося локалізувати, загрози поширення вогню немає

Зеленський пообіцяв ветеранам АТО/ООС поліпшення їхнього соціального захисту і скасування розважальних заходів у День пам'яті захисників України

КС перейшов до закритої частини слухання щодо мовного закону

Резніков: Мінські угоди не відображають реалій, Заходу варто підтримати їх перегляд і прагматичний підхід до їх виконання

Оприлюднені "розмови" Порошенка з Путіним і Байденом - грубо змонтований фейк, заявляють у "Євросолідарності"

Зеленський: Іпотека і в комерційних, і в державних банків має бути не вища за 10%

До кінця року треба зробити нормальні умови кредитування для бізнесу, в НБУ дуже жорстка монетарна політика - Зеленський

Розділ з інформацією про габаритно-ваговий контроль на дорогах України запрацював на сервісі відкритих даних транспортної галузі - Криклій

Зеленський хоче у 2021 році побудувати вдвічі більше доріг

Нардеп Деркач оприлюднив нові записи розмов із голосами, схожими на голоси Байдена й Порошенка, на тему подій у Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА