Інтерфакс-Україна
12:54 21.08.2017

Посольство США оголошує про припинення видачі нееміграційних віз по всій Росії

1 хв читати
Посольство США оголошує про припинення видачі нееміграційних віз по всій Росії

Посольство США в РФ у зв'язку з заходами Москви проти американських дипустанов з 23 серпня припиняє видачу нееміграційних віз по всій Росії, процедура буде відновлена з 1 вересня в значно скороченому обсязі, повідомляє в понеділок сайт посольства США в РФ.

"У зв'язку із заходами, вжитими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року, процедура видачі нееміграційних віз по всій Росії буде припинена", - йдеться в повідомленні американської дипмісії.

"Процедуру видачі нееміграційних віз буде відновлено, але в значно скороченому обсязі", - зазначили в посольстві.

Там пояснили, що починаючи з 1 вересня 2017 року, співбесіди для отримання нееміграційних віз США будуть проводитися тільки в посольстві США в Москві".

"Співбесіди для отримання нееміграційної візи в консульствах США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці будуть припинені до подальшого повідомлення", - наголосили в посольстві.

Крім того, як заявили в посольстві, "зміни в кількості співробітників дипмісії США також вплинуть на графік оформлення низки еміграційних віз".

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА