Інтерфакс-Україна
08:35 31.08.2017

У Макрона серйозні розбіжності з українського питання з Путіним

1 хв читати
У Макрона серйозні розбіжності з українського питання з Путіним

У Президента Франції Еммануеля Макрона є серйозні розбіжності з питань України з російським президентом Володимиром Путіним, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на інтерв'ю Е.Макрона французькому виданню Le Point.

"Я спілкуюся з усіма. Дуже просто і дуже відверто ... По Україні у нас великі розбіжності з Володимиром Путіним. Я звертаю на це увагу. Франція не дозволить, щоб йому все зійшло з рук", - заявив Е.Макрон.

Як повідомлялося, в понеділок, 28 серпня, канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон в спільній заяві закликали президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна виконати взяті на себе зобов'язання щодо припинення вогню на сході України.

А.Меркель і Е.Макрон також рекомендували поліпшити співпрацю в рамках СЦКК для припинення бойових дій і закликали всі сторони надавати місії ОБСЄ безпечний і безперешкодний доступ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА