Інтерфакс-Україна
20:24 24.09.2017

Меркель прокоментувала підсумки виборів до парламенту

1 хв читати
Меркель прокоментувала підсумки виборів до парламенту

Канцлер Німеччини і голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Ангела Меркель прокоментувала підсумки виборів до парламенту країни. Про це повідомляє телеканал ZDF в своєму Twitter.

"Ми (ХДС) - найуспішніша політична сила, у нас є мандат на формування уряду і ніхто не зможе сформувати його проти нас", - заявила Меркель.

Раніше німецькими виданнями ZDF і ARD були опубліковані перші дані екзитполів на виборах до німецького Бундестагу. Правлячий блок Меркель ХДС/ХСС втримав лідерство, набравши 33,5% голосів. На другому місці знаходиться Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) на чолі з Мартіном Шульцем. Вони отримали 21% голосів.

Трійку замикає ультраправа партія "Альтернатива для Німеччини", за неї віддали свої голоси 13% виборців. Таким чином, ця партія вперше увійде до парламенту ФРН.

Партія "Вільні демократи" набрала 10% голосів, Ліва партія та партія "Зелені" отримали по 9% голосів. Явка на вибори в Бундестаг склала 75%, в 2013 році цей показник був на рівні 71,5%.

За даними ZDF, блок Меркель показав найгірший результат за останні кілька років. У 2013 році за ХДС/ХСС проголосували 41,5% виборців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп має всі важелі та рішучість щодо припинення війни і Україна підтримала всі пропозиції - Зеленський

Путін хоче, що йому пробачили захоплення півдня України та повної території Луганщини та Донеччини - Зеленський

Чесне закінчення війни залежить саме від Росії - Зеленський

Бернс: Мета зустрічі Трампа і Путіна на Алясці – притягнути диктатора до відповідальності перед світом

Ліпавський: Україна має залишатися вільною, її кордони – недоторканні

Моббс: Вибір Трампа визначить долю України, США та світу

Порошенко в ефірі BBC: Путіну не можна довіряти, йому потрібна не частина територій, а вся Україна

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА