16:19 06.10.2017

Можливість виконання закону щодо "особливого статусу" ОРДЛО обумовлена низкою вимог до РФ - Порошенко

2 хв читати
Можливість виконання закону щодо "особливого статусу" ОРДЛО обумовлена низкою вимог до РФ - Порошенко

Можливість виконання закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), продовження дія якого на рік підтримала Верховна Рада, обумовлена низкою вимог до РФ, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Жоден... негативний прогноз за ці три роки (дії закону про місцеве самоврядування в ОРДЛО) не справдився. І тоді, і тепер можливість виконання закону жорстко обумовлена низкою вимог до Росії як агресора та окупанта та до її маріонеткових режимів. Насамперед - вимогою про виведення російських військ, незаконних збройних формувань, виведення військової техніки з території України, і нормою про відповідність політичних процесів стандартам ОБСЄ", - заявив президент у зверненні до співвітчизників, текст якого розміщено на його офіційному сайті в п'ятницю.

"Натомість наша репутація як країни, яка з відповідальністю ставиться до Мінських домовленостей, дозволяє щоразу подовжувати санкції проти Росії, країни-порушниці угод. І ці санкції значною мірою стримують агресора", - додав глава держави.

Президент також зазначив, що цей закон дозволив Україні виграти час для зміцнення армії, переходу від часткової мобілізації до контрактного принципу її формування тощо.

Він також зазначив, що в РФ сподівалися на провал голосувань у Верховній Раді за цим законопроектом, "бо це розв'язало б їм руки на лінії зіткнення і допомогло би скинути тягар санкцій". "Та відповідальне голосування більшості допоможе наші армії й надалі тримати оборону з мінімумом жертв, а дипломатам - посилити міжнародний тиск на Росію. Вдячний народним обранцям за продемонстровану відповідальність", - резюмував П.Порошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко призначив послів України у Вірменії та Перу

Порошенко і Гутерреш обговорили питання миротворчої місії ООН на Донбасі та звільнення українських політв'язнів у РФ

Порошенко обговорить 9 липня з лідерами ЄС створювані Росією загрози безпеці в Чорному й Азовському морях

Приєднання сільських і селищних громад до громад міст облзначення стане поштовхом для розвитку місцевої інфраструктури - Порошенко

Порошенко: Доки я президент, ревізії децентралізації влади в Україні не буде

Порошенко: Ми створюємо групу в ЄС, щоб зупинити "Північний потік-2"

Порошенко назвав НАТО єдиною ефективною системою безпеки

Порошенко попросив Юнкера і Макрона якнайшвидше подати кандидатури для формування ради іноземних експертів

Усі справи щодо корупційних злочинів мають бути передані в новостворений Вищий антикорупційний суд

Законопроект про створення Антикорупційного суду буде зареєстровано у парламенті у вівторок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА