Інтерфакс-Україна
08:18 09.10.2017

Виконання закону про особливості самоврядування в окремих районах залежить від виконання Росією жорстко обумовлених вимог

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко вважає, що виконання закону про особливості самоврядування в окремих районах безпосередньо залежить від виконання Росією пред'явлених їй вимог, як країні агресору і окупанту.
"Можливість виконання закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах жорстко обумовлена ​​низкою вимог до Росії як агресора і окупанта і до її маріонеткових режимів. Перш за все - вимогою про виведення російських військ, незаконних збройних формувань, виведення військової техніки з території України, і нормою про відповідність політичних процесів стандартам ОБСЄ ", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук ввечері в неділю.
П.Порошенко підкреслив, що репутація України, як країни, яка з відповідальністю ставиться до мінських домовленостей, дозволяє кожного разу продовжувати санкції проти Росії, країни-порушника угод. "Ці санкції в значній мірі стримують агресора", додав лідер України.

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА