Інтерфакс-Україна
19:14 09.10.2017

Туреччина і Україна прийняли рішення вивести товарообіг на $10 млрд

1 хв читати
Туреччина і Україна прийняли рішення вивести товарообіг на $10 млрд

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявляє, що Україна і Туреччина мають намір збільшити товарообіг між країнами до $10 млрд.

"Ми сьогодні, беручи до уваги останні події, прийняли рішення якомога швидше вивести наш товарообіг на рівень $10 млрд", - сказав він під час спільного брифінгу з президентом України Петром Порошенком у Києві в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Чехія проводитиме навчання українських пілотів на F-16 та L-39 в рамках Коаліції охочих – прем'єр

"Єропейська солідарність" наполягає на зустрічі з міністрами - учасниками переговорів зі США щодо угоди про корисні копалини - Геращенко

Джордже Сіміон і Нікушор Дан вийшли в другий тур виборів президента Румунії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА