Інтерфакс-Україна
21:22 09.10.2017

Україна і Туреччина підписали низку угод про співпрацю, в тому числі контракти в оборонній сфері

1 хв читати
Україна і Туреччина підписали низку угод про співпрацю, в тому числі контракти в оборонній сфері

Президент України Петро Порошенко і президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган за результатами VI засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною підписали Спільну заяву та План дій щодо розвитку двосторонніх відносин між Україною і Туреччиною на 2017-2019 рр.
Як повідомляється на офіційному сайті глави української держави в понеділок, також були підписані контракти між українськими та турецькими компаніями в оборонній сфері.
Крім того, за підсумками Стратегічної ради було підписано Меморандум про співпрацю між Дипломатичною академією України при МЗС і Дипломатичною академією Турецької Республіки про готовність двох навчальних закладів до розвитку співпраці в освітній сфері, обміні науковим досвідом та розвитку навчальних програм.
Також була підписана Угода між урядами України і Туреччини про внесення змін до міжурядової Угоди про взаємне сприяння та захист інвестицій. Документ визначає порядок сприяння залученню взаємних інвестицій з Туреччини в Україну і з України до Туреччини, визначає механізм їх взаємного захисту на територіях обох держав, сприяє справедливому і рівноправному режиму інвестування.
Крім того, підписано протокол між урядами України і Туреччини про внесення змін до Угоди про уникнення подвійного оподаткування та запобігання ухилень від податків на дохід і майно, а також міжурядовий імплементаційний протокол про співпрацю в галузі географічної інформації.

ОСТАННЄ

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА