Інтерфакс-Україна
08:17 12.10.2017

Дипломатичний скандал між США і Туреччиною не позначився на військових зв'язках двох країн

1 хв читати
Дипломатичний скандал між США і Туреччиною не позначився на військових зв'язках двох країн

Дипломатичний скандал, що вибухнув між США і Туреччиною,  не вплинув на взаємодію між двома країнами у військовій сфері, запевнив міністр оборони США Джеймс Меттіс.
"Ми підтримуємо дуже тісну співпрацю, дуже тісні зв'язки, на взаємодії та інтеграції у військовій області це (дипломатичний скандал) не позначилося", - заявив міністр журналістам під час відвідування штату Флорида.
Дж.Меттіс підкреслив: "Ми добре працюємо з ними на військовому рівні".
Як повідомлялося, посольство США в Анкарі та посольство Туреччини в Вашингтоні припинили неімміграційне візове обслуговування громадян двох країн.
Дії Вашингтона викликані тим, що співробітник генконсульства Сполучених Штатів в Стамбулі Метін Топуз, громадянин Туреччини, був заарештований за звинуваченням у зв'язках з ісламським проповідником Фетхуллахом Ґюленом, що знаходиться в США, і його організацією.
На думку Анкари, проповідник несе відповідальність за спробу військового перевороту в Туреччині в минулому році. Вашингтон залишив без уваги вимоги Туреччини про його видачу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА