Інтерфакс-Україна
08:04 15.10.2017

Король Саудівської Аравії привітав стратегію Трампа щодо Ірану

1 хв читати
Король Саудівської Аравії привітав стратегію Трампа щодо Ірану

Король Саудівської Аравії Салман Бен Абдель Азіз Аль Сауд під час телефонної бесіди з президентом США Дональдом Трампом привітав озвучену раніше американським лідером нову жорстку стратегію щодо Ірану, повідомив телеканал Al Arabiya.

Саудівський монарх "підтвердив підтримку королівством твердої стратегії, проголошеної Трампом щодо Ірану і його агресивної діяльності, підтримки тероризму в регіоні і в усьому світі", йдеться в повідомленні.

Трамп, зі свого боку, подякував короля Саудівської Аравії за підтримку і запевнив, що США "вкрай зацікавлені у спільній зі своїми союзниками роботі над забезпеченням безпеки і глобального світу", зазначив телеканал.

У п'ятницю Трамп в зверненні до нації звинуватив Іран в підтримці тероризму і повідомив про намір посилити санкції відносно Тегерана.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА