Інтерфакс-Україна
07:08 16.10.2017

Правляча партія Венесуели перемагає на виборах губернаторів

1 хв читати
Правляча партія Венесуели перемагає на виборах губернаторів

За попередніми офіційними результатами виборів губернаторів провінцій Венесуели, перемогу здобуває правляча Єдина соціалістична партія (ЄСПВ), оголосила голова Національної виборчої ради Тібісай Лусена.
За її заявою в ефірі державного телебачення, представники ЄСПВ перемогли на виборах у 17 з 22 штатів. Підрахунок голосів в ще одному штаті поки не завершений.
Результати голосування оголошені після підрахунку майже 96% голосів виборців.
Венесуельська опозиція ще до оголошення офіційних результатів оголосила про перемогу на виборах губернаторів провінцій країни.
"Те, що відбувається сьогодні в Венесуелі ... - це грандіозна перемога, перемога гігантського масштабу історичного значення", - заявив лідер опозиційної коаліції "Круглий стіл демократичної єдності" Рамон Авеледо.
До нинішніх виборів губернаторами 20 з 23 штатів Венесуели були представники ЄСПВ. Напередодні виборів її представники заявляли про впевненість у перемозі у всіх 23 штатах.
Спостерігачі розглядають нинішні вибори як перевірку підтримки населенням нинішньої влади і особисто президента Ніколаса Мадуро. У разі перемоги в більшості штатів представників опозиції це могло стати сигналом для Н.Мадуро, що на майбутніх наступного року президентських виборах він може програти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА