Інтерфакс-Україна
11:59 17.10.2017

Парубій достроково закрив засідання погоджувальної ради ВР

1 хв читати
Парубій достроково закрив засідання погоджувальної ради ВР

 Голова Верховної Ради України Андрій Парубій достроково припинив засідання погоджувальної ради керівників фракцій і депутатських груп, заявивши, що група народних депутатів зірвала засідання.

"Засідання зірвано, і я припиняю засідання погоджувальної ради, оскільки немає можливості обговорювати", - заявив А.Парубій близько 11.15 вівторка.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", група нардепів, зокрема позафракційні Віктор Чумак та Юрій Левченко, члени фракції "Блок Петра Порошенка" Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, а також інші прийшли на засідання погоджувальної ради й вимагали поставити на порядок денний парламенту першим питанням законопроект про скасування депутатської недоторканності, далі проголосувати закон про вибори нардепів за відкритими списками та низку інших.

А.Парубій опитав керівників фракцій, і троє з них висловилися за те, щоб починати з медичної реформи.

Коли слово взяла представник президента в парламенті Ірина Луценко (фракція "БПП"), керівник Центрального антикорупційного комітету Єгор Соболєв почав пропонувати їй вийти на площу до людей, які зібралися біля парламенту. Група нардепів почала скандувати "Виходьте до людей!", зірвавши засідання погоджувальної ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко перед зустріччю Зеленського з Трампом: питання Криму чи членства в НАТО не мають стояти на порядку денному

Трамп заявив про "великий прогрес" щодо РФ та назвав зустріч на Алясці чудовою

Зеленський: сигнал Трампа про гарантії безпеки набагато важливіші, ніж думки Путіна

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА