Інтерфакс-Україна
19:17 17.10.2017

Мітингувальники продовжать акцію, поки ВР не внесе до порядку денного законопроекти стосовно їхніх вимог

1 хв читати
Мітингувальники продовжать акцію, поки ВР не внесе до порядку денного законопроекти стосовно їхніх вимог

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявляє про намір мітингувальників продовжити тиск на Верховну Раду і президента України в разі, якщо парламент не включить до порядку денного законопроекти про скасування депутатської недоторканності та проведенні виборів у народні депутати за відкритими списками.

"Люди будуть усілякими методами тиснути на так званих народних обранців, на президента України, тому що врешті всі дороги ведуть до нього, і він повинен прийняти для себе рішення: Верховна Рада не хоче приймати рішень - отже, президент може її розпустити. Якщо президент не хоче прийняти, то Верховна Рада може прийняти закон про імпічмент і почати процедуру", - сказав М.Саакашвілі в ефірі телеканалу NewsOne у вівторок ввечері.

Він підкреслив, що в демократичному суспільстві повинні прислухатися до думки народу, а не виставляти кордони поліції.

Як повідомлялося, у вівторок під стінами Верховної Ради проходить мітинг за участю представників різних політичних сил і громадських організацій, зокрема: "Рух нових сил", "Батьківщина", "Самопоміч", Громадянська позиція Анатолія Гриценка, "ДемАльянс", "Свобода" і "Національний корпус". Серед вимог учасників акції - скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і введення пропорційної виборчої системи з відкритими списками.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА