Інтерфакс-Україна
08:39 18.10.2017

Близько 200 учасників акції з вимогою політичної реформи зустріли ранок біля будівлі парламенту

2 хв читати
Близько 200 учасників акції з вимогою політичної реформи зустріли ранок біля будівлі парламенту

Близько 200 учасників акції з вимогою "великої політичної реформи" знаходяться біля будівлі Верховної Ради в середу вранці.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", обстановка спокійна.
Біля наметів, розміщених на проїзній частині вулиці Грушевського, розгорнули польову кухню, де готують сніданок. Частина мітингувальників групами по кілька осіб гріються біля встановлених також на проїжджій частині невеликих переносних печей.
Учасники акції спілкуються між собою. Політиків серед мітингувальників наразі немає.
На площі Конституції, яка прилягає до вул.Грушевського, біля сцени, де у вівторок відбувся мітинг, майже немає людей. У той же час під стінами парламенту значно менше правоохоронців, ніж було у вівторок ввечері.
Станом на ранок середи правоохоронців приблизно стільки ж, скільки і мітингувальників.
Рух транспорту по вул.Грушевського частково обмежено. На перетині цієї вулиці і Кріпосного провулка стоїть кордон правоохоронців і встановлено огорожу з металевої сітки. Однак пройти до місця проведення акції через кордон можна безперешкодно.
Аналогічна ситуація і на перетині вулиць Грушевського та Садової.
Як повідомлялося, 17 жовтня під стінами Верховної Ради в Києві зібралося близько 4 тисяч чоловік. У мітингу взяли участь представники різних політичних сил і громадських організацій, зокрема: "Рух нових сил", "Батьківщина", "Самопоміч", Громадянська позиція Анатолія Гриценка, "ДемАльянс", "Свобода" і Національний корпус. Серед вимог учасників акції - скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і введення пропорційної виборчої системи з відкритими списками.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА