Інтерфакс-Україна
07:13 19.10.2017

США наполягають на поновленні міжнародного розслідування застосування хімзброї в Сирії

1 хв читати
США наполягають на поновленні міжнародного розслідування застосування хімзброї в Сирії

США на засіданні Ради Безпеки ООН наполягатимуть на відновленні в найближчі дні міжнародного розслідування за фактами застосування хімічної зброї в Сирії, заявила в середу постпред США Ніккі Хейлі.
Розслідування було призупинено до публікації офіційної доповіді з ситуації, підготовленої Об'єднаним слідчим механізмом ООН і Організацією із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ). Доповідь буде опублікована 26 жовтня.
"Ми б хотіли, щоб воно (розслідування - ІФ) відновилося до оприлюднення доповіді", - заявила постпред США.
"Російська сторона дала ясно зрозуміти, що якщо в доповіді буде вказано, що в інциденті винна Сирія, вони заявлять про недовіру Об'єднаному слідчому механізму. Якщо Сирію не звинуватять, Росія буде співпрацювати. Ми не можемо так працювати", - зазначила Н.Хейлі.
Доповідь ОЗХЗ і Об'єднаного наслідкового механізму ООН буде стосуватися інциденту 4 квітня в сирійському місті Хан-Шейхун, коли були виявлені ознаки застосування хімічної зброї проти місцевого населення.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА