Інтерфакс-Україна
08:28 19.10.2017

Regus Group відкриє шостий офісний центр у Києві

1 хв читати
Regus Group відкриє шостий офісний центр у Києві

Regus Group (штаб-квартира - Люксембург), міжнародний провайдер гнучких робочих просторів, до кінця 2017 року відкриє шостий офісний центр у Києві - на четвертому поверсі БЦ Silver Breeze на пр. Тичини, 1в.

Як повідомила прес-служба компанії, новий офісний центр стане першим у мережі Regus на Лівому березі Києва. В офісному просторі розмістяться 37 офісів, коворкінг, кілька переговорних кімнат і бізнес-кафе.

Загалом, за даними Regus, офісний центр розрахований на одночасне розміщення понад 200 співробітників.

"За даними Головного управління статистики, близько 40% населення Києва проживає на Лівому березі. При цьому значна частина змушена добиратися на роботу на Правий берег, де розташований головний діловий район Києва. Розвиток бізнес-центрів і офісних приміщень наразі є одним із можливих рішень для ліквідації дисбалансу та створення гнучких умов для роботи в столиці України", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, перший офісний центр Regus Group - Horizon Tower на вул. Шовковичній було відкрито в 1998 році. Загалом в Україні Regus представлена у п'яти бізнес-центрах Києва: Horizon Tower, Kiev Podil, Gulliver, Horizon Park Business Center, IQ centre.

Міжнародна мережа Regus Group налічує 3 тис. бізнес-центрів у 100 країнах, які працюють під брендами Regus Business Centres, HQ Global Workplaces, Stratis і Business Meeting Places.

Компанію Regus засновано в 1989 році.

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА