Інтерфакс-Україна
10:31 19.10.2017

ВР має намір працювати з медреформою, недоторканністю і виборами нардепів

2 хв читати
ВР має намір працювати з медреформою, недоторканністю і виборами нардепів

Верховна Рада на пленарних засіданнях у четвер має намір продовжити розгляд законопроектів щодо реформи охорони здоров'я, а також приступити до законодавчих ініціатив, прийняття яких вимагають мітингувальники третій день під стінами парламенту активісти.

Згідно з порядком денним роботи парламенту на четвер, після відкриття ранкового пленарного засідання народні депутати продовжать розглядати поправки до другого читання законопроекту №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг, потім візьмуться за перше читання змін до Бюджетного кодексу (6604, 6604-1) в рамках медичної реформи.

Далі в порядку денному - президентський законопроект №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській місцевості.

Після законопроектів у сфері охорони здоров'я Верховна Рада за планом візьметься за внесення до порядку денного та спрямування до Конституційного Суду для отримання його висновків про відповідність ст.157 і 158 законопроектів про внесення змін до Основного закону щодо скасування недоторканності народних депутатів (6773 і 7203).

Крім того, на порядку денному стоять питання виборчого законодавства - три проекти законів про вибори народних депутатів і два проекти виборчих кодексів.

Як відомо, учасники акції біля будівлі Верховної Ради наполягають на скасуванні депутатської недоторканності, а також зміні системи виборів нардепів.

Разом з тим у порядку денному на четвер немає питання про розгляд у першому читанні проекту державного бюджету на 2018 рік. За процедурою парламент повинен розглянути це питання і ухвалити відповідне рішення щодо нього до 20 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА