Парубій підписав закони про кібербезпеку, електронні довірчі послуги та про гастролі російських артистів

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав три ухвалених парламентом закони "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", "Про електронні довірчі послуги" та "Про гастрольні заходи в Україні".
Як повідомляє в п'ятницю прес-служба апарату Верховної Ради, три ухвалених закони А.Парубій підписав в п'ятницю, 20 жовтня.
Тепер ці документи спрямовані на підпис президенту України Петру Порошенку, який може або підписати їх, або ветувати.
Як повідомлялося, законопроект №2126а "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", законопроект №4685 "Про електронні довірчі послуги" та законопроект №6682 "Про гастрольні заходи в Україні" були ухвалені Верховною Радою 5 жовтня 2017 року.
Зокрема, законопроект №6682 "Про гастрольні заходи в Україні", за який проголосували 232 народних депутати, передбачає заборону проведення гастрольних заходів, якщо в цьому бере участь особа, яка внесена до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.
Закон також передбачає, що в разі, якщо учасником гастролей є громадянин країни-агресора, то організатор не пізніше, ніж за 30 днів до дня проведення гастролей, подає в СБУ запит на отримання інформації про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора для участі в даному заході.
Відповідно до закону, СБУ протягом 10 днів з моменту отримання запиту розглядає і надає організатору гастролей відповідь про наявність чи відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни агресора для участі в гастролях.