Інтерфакс-Україна
12:47 21.10.2017

У Мадриді проходить надзвичайне засідання іспанського уряду щодо каталонської проблеми

1 хв читати
У Мадриді проходить надзвичайне засідання іспанського уряду щодо каталонської проблеми

Уряд Іспанії в суботу зібрався на надзвичайне засідання, під час якого обговорюється можливість і деталі застосування 155-ї статті іспанської конституції з метою обмеження автономії Каталонії, повідомляє іспанська преса.

Відповідно до цієї статті все керівництво Каталонії може бути відсторонено від влади, а управління в цьому автономному співтоваристві Іспанії здійснюватиме представник, призначений Мадридом, після чого в Каталонії відбудуться вибори.

Рішення уряду очікують у сенаті Іспанії, який має затвердити його на сесії, запланованій на 27 жовтня.

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність. Конституційний суд Іспанії визнав голосування таким, що не відповідає конституції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА