07:59 24.10.2017

У Пекіні завершив роботу 19-й з'їзд Китайської комуністичної партії

2 хв читати
У Пекіні завершив роботу 19-й з'їзд Китайської комуністичної партії

Черговий 19-й з'їзд компартії Китаю завершив роботу в китайській столиці, про що оголосив генеральний секретар Центрального комітету партії Сі Цзіньпін. У останній день роботи форуму його депутати затвердили звітні доповіді ЦК КПК і Центральної комісії з перевірки дисципліни попереднього скликання, обрали новий склад Центрального комітету партії і Центральної комісії з перевірки дисципліни, а також проголосували за внесення змін до партійного статуту.

До складу ЦК 19-го скликання увійшли 200 членів і 160 кандидатів. До статуту партії включені "Ідеї Сі Цзіньпіна про соціалізм з китайською специфікою в нову епоху", викладені в розгорнутому вигляді у його звітній доповіді з'їзду.

У середу, як було оголошено раніше, ЦК КПК у новому складі проведе перший пленум 19-го скликання, на якому обере Політбюро і його Постійний комітет.

Аналітики напередодні з'їзду зійшлися на думці, що в число нових членів Постійного комітету повинні увійти і майбутнє наступники генсека і прем'єра, які повинні бути не старше 57 років, щоб мати можливість перебувати на своїх партійних постах до наступного з'їзду, і два п'ятирічні терміни на посадах предстателя КНР і прем'єра держради.

Як зазначають західні ЗМІ, Сі Цзіньпін завершив усі приготування і планує всі вакантні місця віддати відданим йому особам. Таким чином, вважають зарубіжні експерти, Сі Цзіньпін, якого стали називати "ядром партії", зміцнить свої керівні позиції у всіх сферах соціально-політичного та економічного життя країни.

Найбільш вірогідними претендентами до складу Постійного комітету називають секретаря міськкому Шанхая Хань Чжена, керівника відділу пропаганди ЦК КПК Лю Циба, керуючого справами ЦК Лі Чжаньшу, главу Організаційного комітету ЦК Чжао Лецзі, і секретаря комітету КПК Чунціна Чень Мінера.

Останній, як відзначають аналітики, є протеже Сі Цзіньпіна, і тому може розглядатися як його наступник на 20-му партійному з'їзді в 2022 році.

Члени Постійного комітету в новому складі, як було оголошено раніше, зустрінуться з журналістами в середу після закінчення роботи пленуму.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Війська з окупованої території Донбасу може вивести лише Росія

Зеленський про обстріл у 2015 році Маріуполя: Такого не повинно трапитися знову

Робота над законопроектом "Про всеукраїнський референдум" триває - Стефанчук

У Парижі на ура зустріли ідею міжпарламентського виміру "нормандського формату" - Медведчук

ДБР працює в інтересах РФ своєю позицією в справах щодо Керченської протоки та Мінських угод, вважає Порошенко

Лукашенку мобільний телефон приносить ад'ютант

Зеленський на зустрічі зі спікером Кнесету наголосив на важливості ратифікації Ізраїлем угоди про ЗВТ з Україною

Україна хоче бачити великі інвестиції - Зеленський на зустрічі з діловими колами Ізраїлю

Представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ занепокоєний законопроектом Мінкультури про дезінформацію

Лукашенко: Білорусь не може бути частиною будь-якої країни, навіть братської Росії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА