07:16 25.10.2017

Кабмін 25 жовтня має намір розглянути виконання Угоди про асоціацію з ЄС і створити робочу групу з вивчення проблем діяльності НАЗК

2 хв читати
Кабмін 25 жовтня має намір розглянути виконання Угоди про асоціацію з ЄС і створити робочу групу з вивчення проблем діяльності НАЗК

Кабінет міністрів України на засіданні 25 жовтня має намір розглянути виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, і створити міжвідомчу робочу групу з вивчення проблемних питань, пов'язаних з діяльністю Національного агентства з питань запобігання корупції.
Згідно з порядком засідання, розміщеному на сайті уряду, дані питання на засіданні представлять перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів і глава Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, відповідно.
Кабмін має намір схвалити стратегію комунікації в сфері європейської інтеграції на 2018- 2021 роки та орієнтовний план перекладу актів права ЄС на 2017-2018 роки.
Планується затвердити порядки використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування в сфері культури, агропромислового комплексу і в сфері законодавчої діяльності Верховної Ради.
Уряд має намір ввести національний механізм координації взаємодії органів державної влади з метою захисту фінансових інтересів України і Європейського Союзу.
Планується схвалити підписання угоди про фінансування Програми технічного співробітництва 2017.
Кабмін збирається схвалити проект закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки.
Крім того, уряд має намір розглянути кадрові питання.
Початок засідання під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.
Після засідання уряду о 13:15 відбудеться прес-конференція віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе і керівника урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанишиної на тему: "Прийняті євроінтеграційні рішення уряду як поштовх для внутрішніх змін в Україні ".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА