Інтерфакс-Україна
08:50 25.10.2017

США відновлюють прийом біженців і посилюють перевірки

1 хв читати
США відновлюють прийом біженців і посилюють перевірки

У США відновлюють програму прийому біженців, посилюючи перевірки тих з них, які становлять загрозу для безпеки країни, повідомило Міністерство внутрішньої безпеки.
"США відновлюють програму прийому біженців, проте посилюють критерії перевірки мігрантів з 11 країн. Відповідний указ президента Дональда Трампа опублікований увечері у вівторок, 24 жовтня, на офіційному сайті Білого дому. Дію цієї програми було призупинено на 120 днів у зв'язку із загальним посиленням правил в'їзду в США", - йдеться в повідомленні на сайті DW в середу вранці.
Разом з тим в указі не уточнюється, про які 11 країн йдеться. Дію нових правил обмежено 90 днями. У заяві Міністерства внутрішньої безпеки відзначається, що більш ретельному контролю будуть піддаватися потенційні біженці з країн, що представляють загрозу для безпеки США.
В інформації нагадується, що припинення програми прийому біженців було частиною заходів щодо обмеження припливу мігрантів в США, які Д.Трамп обіцяв під час президентської кампанії і намагався реалізувати після вступу на посаду. За даними американського дослідницького центру Pew Research, за 9 місяців поточного року США прийняли 28 тисяч біженців. Управління Верховного комісара ООН у справах біженців вказує, що в 2016 році притулок в США отримали 97 тисяч осіб.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА