Інтерфакс-Україна
11:44 31.10.2017

Лавров побачив у заявах Волкера пряму суперечність зусиллям "нормандської четвірки"

1 хв читати
Лавров побачив у заявах Волкера пряму суперечність зусиллям "нормандської четвірки"

Заяви спецпредставника Держдепартаменту США з питань Україні Курта Волкера прямо суперечать зусиллям "нормандського формату" щодо врегулювання ситуації на сході України, заявив глава міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров.

"Я дуже сподіваюся, що заяви пана Волкера, які прямо суперечать тому, що роблять Німеччина, Франція, Росія та Україна в "нормандському форматі", не завадять підготовці цієї дорожньої карти (щодо врегулювання)", - сказав С.Лавров на брифінгу Асоціації європейського бізнесу.

Міністр нагадав, що під час останнього перебування в Києві К.Волкер зробив низку "знакових" заяв, з яких стало ясно, "яку альтернативу російському проекту про охоронну місію на Донбасі готує США".

За його словами, спецпредставник США фактично висловився за "окупацію" миротворцями Донбасу.

"Пан Волкер заявив, що, по-перше, треба, щоб миротворці окупували (він інше слово вжив, але сенс його - "окупували") весь Донбас, узяли його в кільце, і лише потім Сполучені Штати підтримають дії президента Петра Порошенка з виконання усіх його зобов'язань", - сказав С.Лавров.

"Нам абсолютно очевидно, що як тільки окупаційні сили займуть увесь Донбас, Порошенко пальцем не поворушить, щоб щось із того, що він обіцяв, зробити", - зазначив він.

Глава російського МЗС також розкритикував слова К.Волкера про те, що питання врегулювання кризи на сході України мають вирішувати Європа, Україна та Росія без участі Донбасу.

ОСТАННЄ

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА