12:03 31.10.2017

Україна має і буде реінтегрувати ОРДЛО, але ціна цього буде величезною - Лібанова

2 хв читати

 Директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України Елла Лібанова заявляє, що Україна має і буде реінтегрувати непідконтрольні території Донбасу, але ціна цього буде дуже великою.

"Ми хочемо повертати, реінтегрувати територію Це абсолютно очевидно, хочемо, маємо і будемо це робити Інше питання, чи дорого це коштуватиме? Величезну ціну Україна зобов'язана буде заплатити" - сказала Е.Лібанова під час дискусії "Повернення окупованих територій Донбасу. Український план" у Києві у вівторок.

Вона зазначила, що хоча Україна і живе зараз економічно без тимчасово непідконтрольних територій Донбасу, однак суспільство ніколи не погодиться на відмову від Донбасу і Криму.

"Той політик, який всерйоз заговорить про відрізанні Крим і Донбас, він "самогубець". Це для мене абсолютно ясно, це не сприймуть навіть ті, хто сьогодні не проти цього... Незважаючи на все це, на такий компроміс, українське суспільство ніколи не погодиться: занадто багато серед нас гайдамаків, і гайдамацького минулого ніхто не забув", - сказала Е.Лібанова.

Директор Інституту демографії та соціальних досліджень зазначила, що після повернення цих територій сильно зростуть видвтки державного бюджету, тому з регіону виїхали економічно активні люди.

Вона зазначила, що після повернення на цих територіях можна буде побудувати нову, сучасну територію, а для цього - залучати висококваліфіковану робочу силу. "Та робоча сила, яка на сьогодні залишається на території ОРДЛА, вона не зможе працювати на сучасних роботизованих підприємствах" - переконана Е.Лібанова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА