Інтерфакс-Україна
10:23 01.11.2017

Саакашвілі заявив, що Міграційна служба України почала розглядати його заяву про захист від екстрадиції до Грузії

3 хв читати
Саакашвілі заявив, що Міграційна служба України почала розглядати його заяву про захист від екстрадиції до Грузії

Головне управління Державної міграційної служби України в Київській області розпочало процедуру прийняття і розгляду заяви екс-президента Грузії, лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі, як особи, яка потребує додаткового захисту, а саме невидачі до Грузії у порядку екстрадиції .

"Працівники міграційної служби розпочали процедуру розгляду заяви та проведення співбесіди, яка тривала близько трьох годин. Про результати розгляду заяви від 31.10.2017 р. адвокати Саакашвілі повідомили додатково", - написав сам М.Саакашвілі в своїй сторінці в соцмережі Facebook напередодні ввечері.

В опублікованому їм повідомленні наголошується, що з метою отримання додаткового захисту від незаконної процедури екстрадиції до Грузії і легалізації свого статусу перебування в Україні, М.Саакашвілі вже звертався 11 вересня 2017 року до Державної міграційної служби у Львівській області з відповідною заявою, "яке ГМС ігнорувала аж до 20 жовтня ".

"З огляду на бездіяльність ГМС у Львівській області, від Саакашвілі було вдруге 26.10.2017 р. подано заяву про додатковий захист у ГМС в Київській області, яке також належним чином службою не було розглянуто", - йдеться в публікації на сторінці політика.

Як повідомлялося, 31 жовтня Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом М.Саакашвілі, в якому політик просить суд визнати незаконними дії Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області та тимчасово виконувача обов'язків начальника ГУ ДМСУ у Львівській області Іванни Іваночко зі складання і відправлення М.Саакашвілі листів за підписом Іваночко від 29 вересня 2017 року.

Судове засідання відбудеться 30 листопада.

Раніше в Держміграційній службі України заявили, що М. Саакашвілі ігнорує питання врегулювання свого правового статусу в Україні.

"Це дає обґрунтовані підстави компетентним органам здійснювати процедурні заходи щодо його видворення з України виключно в рамках чинного законодавства", - повідомляло відомство.

ДМСУ вказало, що М.Саакашвілі відмовили в розгляді заяви про надання додаткового захисту через те, що її подали з порушеннями. Зокрема, через порушення пункту 8 частини першої статті 1 (заява не встановленого зразка) та частини першої статті 7 (заява подається особисто або через законного представника) закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту".

У ДМСУ пояснили, що 11 вересня 2017 о 09:00 до канцелярії головного управління ГМС у Львівській області прийшла група з чотирьох чоловік. Вони не пред'явили ніяких документів, що засвідчують особу, і залишили відповідну заяву про надання додаткового захисту від імені М.Саакашвілі. До заяви була додана копія паспорта громадянина України.

Пізніше лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, заявив, що не отримував відмови від Державної міграційної служби в наданні йому політичного притулку. Як доказ політик показав лист на бланку ГУ ДМС України у Львівській області за підписом т.в.о. начальника Управління І. Іваночко. За словами адвоката Ольги Федишин, датованого 29 вересня листа політик отримав поштою лише 20 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА