Інтерфакс-Україна
11:33 07.11.2017

На початку грудня планується засідання комісії Україна-НАТО на рівні глав МЗС

1 хв читати
На початку грудня планується засідання комісії Україна-НАТО на рівні глав МЗС

Проведення засідання комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ планується на початку грудня 2017 року, повідомив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко.

"Ми плануємо до кінця року також візит високого рівня і проведення на початку грудня комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ", - сказав В.Пристайко в інтерв'ю "Урядовому кур'єру", опублікованому у вівторок.

При цьому він зазначив, що проведення спеціального засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні за участю президента України Петра Порошенка є для України пріоритетом. "Наразі місія працює над цим", - зазначив В.Пристайко.

"Також до того часу буде підбито підсумки імплементації комплексної всеосяжної програми підтримки України з боку альянсу, роботи трастових фондів. Можна буде заявити про виконання певного етапу для нас. Також планується, що до того часу ми отримаємо підтримку щодо нашої заявки про приєднання до програми розширених можливостей для особливих партнерів (Enhance Opportunity Program). Тобто Україну мають запросити в цю програму. Ми працюємо над цим", - додав глава місії.

В.Пристайко також повідомив, що візит міністра оборони України Степана Полторака до Брюсселя для участі в міністерській зустрічі НАТО 9-10 листопада досі залишається під знаком питання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні наголосила на важливість "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА