08:23 10.11.2017

Адміністрація США позитивно ставиться до постачань Україні протитанкових ракет

2 хв читати
Адміністрація США позитивно ставиться до постачань Україні протитанкових ракет

За даними газети Wall Street Journal, яка посилається на власні джерела, адміністрація США готова схвалити постачання Україні протитанкових ракет Javelin.

Раніше про прагнення придбати ці ракети заявляв президент України Петро Порошенко.

Таке рішення Білого дому узгоджується зі схваленим двома палатами американського конгресу оборонним бюджетом на 2018 фінансовий рік.

У ньому, зокрема, зазначається: "Дозволити виділення $350 млн Україні як допомоги на гарантування безпеки, зокрема кошти на постачання оборонного летального озброєння".

Водночас у ньому зазначено, що половину цих коштів буде виділено тільки після того, як "міністр оборони (США - ІФ) підтвердить, що Україна вжила необхідних заходів у сфері реформи оборонно-інституційних структур".

Раніше П.Порошенко заявляв, що Києву буде виділено оборонну допомогу, яка передбачає постачання "оборонної летальної зброї", на суму $500 млн.

Британський неурядовий дослідницький центр European Leadership Network (ELN), коментуючи передбачувані постачання озброєнь українському режиму, пише, що "це ускладнить для Кремля ситуацію" на Донбасі.

На думку експертів ELN, "постачання зброї Україні не призведуть до гонки озброєнь у регіоні", а також "не спровокують прямого конфлікту між США та Росією", оскільки "Україна не планує атакувати російські території, а США не направляють свої війська воювати в Україну".

"Рішення про постачання летальної зброї Україні може зумовити позитивну реакцію в інших партнерів (США - ІФ) по НАТО, спонукати їх до того, щоб наслідувати приклад Вашингтона", - зазначає ELN.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА