Інтерфакс-Україна
15:31 15.11.2017

Білорусь як союзник України скомпрометована, рішення про її включення до миротворчої місії ухвалюватиме ООН

1 хв читати
Білорусь як союзник України скомпрометована, рішення про її включення до миротворчої місії ухвалюватиме ООН

Миротворчий контингент ООН на Донбасі має бути сформований виключно з представників країн - союзників України, заявив народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Іван Вінник.

"Верховна Рада створює правові підстави, спрямовані більше на те, щоб визначити те, чим миротворці займаються. Миротворці мають бути союзниками української армії, бути на українському боці в питанні звільнення територій від російського агресора. Очевидно, що миротворці не можуть бути росіянами", - сказав І.Вінник агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

Водночас він зазначив, що питання складу миротворчого контингенту - це повноваження ООН, "вони включатимуть або не включатимуть країни, і там розглядатиметься пропозиція Білорусі".

"Але, на моє переконання, після ситуації з Павлом Грибом (19-річний громадянин України, вивезений із території Білорусі до Росії - ІФ) Білорусь дуже серйозно скомпрометувала себе як партнер або союзник України, адже вони безпосередньо сприяли затриманню та викраденню Гриба і відправлення його до Росії", - наголосив депутат.

Як повідомлялося, в середу глава МЗС Білорусі Володимир Макей заявив, що Мінськ готовий у разі потреби виділити своїх миротворців для гарантування безпеки на Донбасі "якщо це буде прийнятно всім зацікавленим сторонам, для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА