Інтерфакс-Україна
19:41 19.11.2017

Туск звинуватив партію Качинського в діяльності в інтересах Росії

1 хв читати
Туск звинуватив партію Качинського в діяльності в інтересах Росії

Глава Європейської ради Дональд Туск звинуватив правлячу партію "Право і справедливість" Ярослава Качинського в тому, що вона фактично діє в інтересах Росії

У своєму Twitter Туск розкритикував дії партії "Право і справедливість". "Гучна суперечка з Україною, ізоляція усередині ЄС, відмова від принципу незалежності суду, атака на неурядовий сектор і вільні ЗМІ. Це стратегія партії або план Кремля?"- задався питанням глава Європейської ради.

Раніше з критикою однопартійців виступила і прем'єр-міністр Беата Шидло, що представляє "Право і справедливість". Таким чином вона відреагувала на заяву Європейського парламенту про можливе введення санкцій відносно Польщі через спробу влади країни згорнути з демократичного шляху.

При цьому Шидло розкритикувала і Туска. За її словами, він, перебуваючи на посаді голови Європейської ради, нічого не робить для Польщі.

У кінці серпня з критикою польської влади виступив президент Франції Емманюель Макрон. На його думку, Варшава взяла курс на самоізоляцію, а польський народ "заслуговує кращого".

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський у відповідь заявив, що Макрон не стежить за новинами і не знає, що відбувається в іншій частині Європи. Свідченням того, що ніякої ізоляції немає, міністр назвав зустріч з генсеком НАТО, яка в той день проходила у Варшаві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

Військові та їх родини з Києва отримають від 1,2 до 2,5 тис грн до Дня захисників - розпорядження

"Євросолідарність" ініціює переспрямування 200 млрд грн на потреби ЗСУ в проєкті держбюджету-2026, повідомив Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА