Інтерфакс-Україна
11:12 24.11.2017

Порошенко і Юнкер обговорили підготовку європейської інвестиційної конференції з допомоги Україні

1 хв читати
Порошенко і Юнкер обговорили підготовку європейської інвестиційної конференції з допомоги Україні

Президент України Петро Порошенко і президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер на зустрічі в Брюсселі обговорили підготовку європейської інвестиційної конференції з допомоги Україні, проведення якої заплановано в 2018 році.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, зустріч відбулася в рамках шостої зустрічі лідерів Європейської народної партії з питань "Східного партнерства" в Брюсселі.

П.Порошенко і Жан-Клод Юнкер також обговорили стан реалізації порядку денного реформ в Україні, імплементацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС та шляхи оптимізації фінансової допомоги з боку ЄС та перспективи нового фінансового пакета.

Співрозмовники обговорили шляхи реалізації інтеграції України до спільного цифрового та енергетичного ринків ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА