Інтерфакс-Україна
13:02 28.11.2017

На міжпарламентській раді Україна-НАТО обговорюють методи і загрози гібридної війни

2 хв читати
На міжпарламентській раді Україна-НАТО обговорюють методи і загрози гібридної війни

Депутати Верховної Ради, що беруть участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна-НАТО в Брюсселі у вівторок, виступають за посилення співпраці з Альянсом і перспективу членства, повідомляє перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

"Депутати ВР, що представлені в делегації, займають спільну позицію: ми виступаємо за посилення співпраці з Альянсом і чекаємо сигналу щодо можливого членства; РФ, анексувавши Крим і Донбас, фактично реалізувала свою позицію блокування приєднання України до Альянсу, але не можна їй в цьому підігрувати, бо тоді вона ніколи не вийде з Криму і Донбасу", - написала І.Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

За її словами, українська сторона проводить реформи заради впровадження стандартів НАТО в різні сфери життя і переконана, що відмова Україні та Грузії в плані дій щодо членства (ПДЧ) у 2008 році було "величезною помилкою", яка "розв'язала руки РФ, дозволила агресію проти України і Грузії". "Ми вважаємо, що санкції проти РФ повинні посилюватися, бо поки що вона не виконує жодного пункту Мінських угод", - додала І.Геращенко.

За її словами, на засіданні міжпарламентської ради відбувається дискусія про методи і загрози гібридної війни. "Цікава дискусія щодо методів і загроз гібридної війни (у цій проблематиці Україна вже може ділитися досвідом протидії гібридним загрозам, у сфері кібербезпеки з нашими партнерами). Також ми дуже детально обговорили роботу трастових фондів, які мають працювати ефективно, пропонувати більше програм для реабілітації, в тому числі психологічної реабілітації, нашим військовим", - написала перший віце-спікер.

У свою чергу І.Геращенко поінформувала присутніх про безпекову і гуманітарну ситуацію на Донбасі та зусилля України щодо звільнення заручників. "Світ недостатньо гостро реагує на сам факт існування заручників, на те, що десятки українців утримують в російських тюрмах і 162 - на окупованих територіях", - наголосила вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

Орбан закликає ЄС ввести санкції проти України

Соцпідтримка матерів має зменшити страх жінок перед втратою доходу після пологів – нардеп Третьякова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА