Інтерфакс-Україна
08:26 04.12.2017

США повідомили про вихід з Глобального договору ООН з питань міграції

1 хв читати
США повідомили про вихід з Глобального договору ООН з питань міграції

Державний секретар США Рекс Тіллерсон направив в ООН заяву про те, що його країна більше не братиме участі в Глобальному договорі з міграції, повідомляє "Голос Америки".
Також в заяві наголошується, що ця програма не узгоджується з імміграційною політикою США.
"Хоча ми продовжимо роботу по низці напрямків в ООН, в даному випадку ми просто не можемо сумлінно підтримувати процес, який може підірвати суверенне право США застосовувати наше імміграційне законодавство і забезпечувати безпеку наших кордонів", - йдеться в заяві.
За словами Р.Тіллерсона, США підтримують міжнародне співробітництво з питань міграції, але суверенні держави несуть основну відповідальність за те, щоб міграція носила безпечний, упорядкований і легальний характер.
ЗМІ нагадують, що Нью-Йоркська декларація була одноголосно схвалена 193 членами Генеральної Асамблеї ООН у 2016 році і покликана захищати права біженців, допомагати їм у переселенні та забезпеченні доступу до освіти і роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА