Інтерфакс-Україна
09:37 04.12.2017

США повідомили про вихід із Глобального договору ООН щодо міграції - Тіллерсон

1 хв читати
США повідомили про вихід із Глобального договору ООН щодо міграції - Тіллерсон

Державний секретар США Рекс Тіллерсон направив до Організації Об’єднаних Націй (ООН) заяву про те, що його країна більше не братиме участі в Глобальному договорі щодо міграції, повідомляє "Голос Америки".

У заяві також зазначено, що ця програма не узгоджується з імміграційною політикою США.

"Хоча ми продовжимо роботу за низкою напрямів в ООН, у цьому разі ми просто не можемо сумлінно підтримувати процес, який може підірвати суверенне право США застосовувати наше імміграційне законодавство та гарантувати безпеку наших кордонів", - йдеться в заяві.

За словами Р.Тіллерсона, США підтримують міжнародну співпрацю з питань міграції, але суверенні держави несуть основну відповідальність за те, щоб міграція мала безпечний, впорядкований та легальний характер.

ЗМІ нагадують, що Нью-Йоркська декларація була одноголосно схвалена 193 членами Генеральної Асамблеї ООН у 2016 році і покликана захищати права біженців, допомагати їм у переселенні та забезпеченні доступу до освіти і роботи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА