Інтерфакс-Україна
12:12 04.12.2017

ЄС стурбований можливістю зменшення раніше планованого на 2018 фінансування Фонду регіонального розвитку

1 хв читати
ЄС стурбований можливістю зменшення раніше планованого на 2018 фінансування Фонду регіонального розвитку

 Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Г’юг Мінгареллі заявляє про стурбованість ЄС щодо можливого зменшення рівня фінансування державного фонду регіонального розвитку в проекті державного бюджету України на 2018 рік до другого читання, порівняно з початковим проектом.

"Прем'єр-міністр мав рацію, коли запропонував у проекті бюджету на наступний рік направити 1% загального доходу бюджету до Державного фонду регіонального розвитку", - сказав він під час II Всеукраїнського форуму об'єднаних громад в Києві в понеділок.

Г.Мінгареллі закликав український парламент забезпечити достатнє фінансування Фонду.

"Фінансування Державного фонду регіонального розвитку дає шанс економічно менш розвиненим територіям в Україні, але ми стурбовані, що в своїх пропозиціях на наступний рік бюджетний комітет Верховної Ради вирішив рекомендувати зменшити обсяг фінансування на 5 млрд грн. Ця пропозиція, якщо її буде прийнято, зменшить фінансування державного фонду регіонального розвитку більш ніж на половину ", - сказав він.

Як повідомлялося, в проекті держбюджету-2018 в редакції від 15 вересня передбачено фінансування Фонду регіонального розвитку на рівні 8,1 млрд грн, а в редакції до другого читання - 6 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА