Інтерфакс-Україна
18:20 07.12.2017

Клімкін: Альтернативою введенню миротворців на Донбас є замороження конфлікту

1 хв читати
Клімкін: Альтернативою введенню миротворців на Донбас є замороження конфлікту

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що альтернативою введенню миротворчої місії ООН на Донбас є лише замороження конфлікту.

"Лавров (міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров - ІФ), наприклад, говорив про роль ОБСЄ про те, що можлива миротворча місія на Донбасі - це насправді бажання створити окупаційну адміністрацію. Я потім казав колегам, що окупаційна адміністрація там існує вже три з половиною роки. Мета саме в тому, щоб Росія вийшла з Донбасу разом зі своєю окупаційною адміністрацією, а міжнародний компонент туди зайшов, реально досяг мінімального рівня безпеки, взяв контроль над усією територією і поступово почав готувати цей регіон до виборів", - сказав П.Клімкін у своєму відеоблозі з міністерського засідання ОБСЄ у Відні, розміщеному на каналі в YouTube у четвер.

"І це єдиний шлях уперед, оскільки альтернатива - це справді замороження, і жодних інших альтернатив - ми чудово розуміємо - немає", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА