Інтерфакс-Україна
20:02 07.12.2017

Для зміцнення НАБУ необхідно прискорити створення Антикорупційного суду

1 хв читати
Для зміцнення НАБУ необхідно прискорити створення Антикорупційного суду

Євродепутати, члени групи друзів України вітають заяву президента України Петра Порошенка про необхідність прискорити процес створення Антикорупційного суду та підтримують роботу Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

"Ми, члени Європейського парламенту та члени групи друзів європейської України, вітаємо сьогоднішню заяву президента України Петра Порошенка та його заклик боротися з корупцією з більшою рішучістю", - йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті співголови фракції "зелених" в Європарламенті Ребекки Гармс у четвер.

Європарламентарі висловили повну підтримку роботі НАБУ під керівництвом Артема Ситника.

"Ми переконані в тому, що для зміцнення зусиль НАБУ необхідно прискорити процес створення Антикорупційного суду", - йдеться в заяві.

Представники групи друзів підтримують також прохання П.Порошенка до Верховної Ради відкликати зареєстрований у парламенті законопроект "Про антикорупційні суди", щоб дати можливість зареєструвати та працювати з новим законопроектом про антикорупційний суд.

"Ми хотіли б наголосити, що очікуємо побачити дійсно консолідовану та спільну роботу всіх державних інституцій і всіх осіб, що приймають рішення в Україні, щодо боротьби з корупцією. Це завдання, поза сумнівом, є критичним елементом порядку денного асоціації ЄС-Україна і, що ще важливіше, залишається ключовою вимогою й очікуванням людей у сьогоднішній післямайданівській Україні", - йдеться в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА