Інтерфакс-Україна
21:37 08.12.2017

Постпред Ізраїлю при ООН закликав країни світу перенести свої посольства в Єрусалим

1 хв читати
Постпред Ізраїлю при ООН закликав країни світу перенести свої посольства в Єрусалим

Постійний представник Ізраїлю при ООН Дані Данон у п'ятницю звернувся із закликом до держав світу визнати Єрусалим ізраїльської столицею, а також заявив, що палестинці та ізраїльтяни повинні сісти за стіл переговорів.
"Сьогодні я закликаю всі країни і всі нації, які прагнуть до миру, приєднатися до наших американських друзів, визнати безпосередню приналежність Єрусалиму Ізраїлю і перенести посольства в нашу столицю", - сказав він, виступаючи на засіданні РБ ООН.
Окрім цього, ізраїльський постпред закликав палестинців утриматися від насильства і почати переговори з ізраїльтянами.
"Наразі палестинці стоять перед вибором: вони можуть обрати шлях насильства, як це робили завжди, або вони можуть сісти з нами за стіл переговорів - в Рамаллі, в Єрусалимі або в будь-якому іншому місті", - зазначив Д.Данон.
"Насильство ніколи не повинно бути використано в якості загрози", - сказав ізраїльський постпред.
При цьому Д.Данон заявив, що всі столиці держав на Близькому Сході "відомі тим, що не дотримуються толерантності та свободи релігії, однак цього не можна сказати про Єрусалим".
"Єрусалим найбільш відкритий для людей і для всіх релігій", - підкреслив він.
Раніше на цьому тижні президент США Дональд Трамп оголосив про рішення Вашингтона визнати Єрусалим столицею Ізраїлю і про намір перенести посольство США в це місто.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

Лубінець називає тиском заклики до нього депутатів подати Кременя на перепризначення мовним омбудсманом

Верховний суд скасував рішення про заборону партії "Наш край"

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА