Інтерфакс-Україна
10:33 11.12.2017

Геращенко сподівається, що до кінця січня 2018 року Верховна Рада прийме законопроекти про Антикорупційний і Військовий суди

2 хв читати
Геращенко сподівається, що до кінця січня 2018 року Верховна Рада прийме законопроекти про Антикорупційний і Військовий суди

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко розраховує, що парламент до завершення поточної сесії (до кінця січня 2018 роки) прийме в першому читанні законопроекти про Антикорупційний і Військовий суди.

"Я впевнена, що ще до кінця нинішньої сесії ВР (тобто до кінця січня 2018 року) ми приймемо, хоча б у першому читанні, закон про Антикорупційний суд і про Військовий суд (це не менш актуально, враховуючи війну й те, що військові діють в особливих умовах, тому їхні дії, якщо виникають порушення, має розглядати спеціальний суд, враховуючи реальну ситуацію)", - написала вона на сторінці у Facebook у понеділок.

При цьому І.Геращенко зазначила, що підтримує створення нормальних умов для незалежної роботи всіх антикорупційних та силових структур, наголосивши, що їхня діяльність має бути "незалежною від політиків і політиканів, влади та неурядового сектора".

"ВР ухвалила необхідне законодавство, в бюджеті на 2018 рік закладено необхідне фінансування для нормальної роботи цих структур", - додала перший віце-спікер.

Водночас, за словами І.Геращенко, не менш важливе зростання економіки. "Тому, наприклад, важливо ухвалити закон про приватизацію і зосередитися на законах щодо дерегуляції, мати політичну волю на приватизацію землі", - пояснила вона.

Ще однією ключовою темою вона назвала права людини. "Мені здається, ВР має приділити більше уваги блоку з прав людини. Це не менш важливо, ніж боротьба з корупцією - щоб люди відчули зміни", - висловила думку І.Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА