Інтерфакс-Україна
19:42 12.12.2017

Більше 90% палестинців назвали рішення США по Єрусалиму порушенням їхніх інтересів

2 хв читати
Більше 90% палестинців назвали рішення США по Єрусалиму порушенням їхніх інтересів

Переважна більшість палестинців виступає проти рішення США про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і перенесення туди з Тель-Авіва американського посольства, пише у вівторок газета The Daily Star з посиланням на результати опитування.

Так, 91% опитаних вважають, що рішення адміністрації США загрожує інтересам палестинців. При цьому 45% опитаних вважають, що Палестинська національна адміністрація повинна розірвати всі відносини з США і подати скаргу до Міжнародного кримінального суду.

Окрім того, згідно з даними опитування, 45% опитаних повідомили, що вважають за необхідне збройне повстання проти Ізраїлю.

Опитування було проведено впливовим палестинським Центром політики і досліджень серед 1 270 дорослих палестинців. Похибка становить три процентних пункти, зазначає газета.

Раніше в грудні президент США прийняв рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю і перенести в нього з Тель-Авіва посольство країни. Керівництво ісламських виступило з жорсткою критикою рішення американського президента. Проти кроку Трампа також висловилися центральний апарат ЄС, папа римський, влади європейських країн. У Палестині у відповідь на рішення адміністрації американського президента почалися заворушення. Минулої п'ятниці сотні людей взяли участь в протестах, які отримали назву "День гніву".

Ізраїль вважає Єрусалим столицею держави, проте більшість країн світу відмовляються визнавати це, відзначаючи, що це питання має вирішуватися на основі діалогу між ізраїльтянами і палестинцями. Конгрес США прийняв закон про визнання Єрусалиму в 1995 році, проте попередні американські президенти його не підписували.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА