Інтерфакс-Україна
11:57 13.12.2017

Турчинов перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО

1 хв читати
Турчинов перебуває з візитом у штаб-квартирі НАТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов перебуває в штаб-квартирі НАТО, де проведе переговори з генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, повідомляє прес-служба РНБО.

Програмою візиту передбачена участь секретаря РНБО України та генсека НАТО в засіданні Комісії Україна-НАТО, де О.Турчинов виступить із розгорнутою доповіддю з питань ситуації безпеки на сході Європи та протидії російській агресії.

Запланована також зустріч секретаря РНБО України з начальником штабу верховного головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генералом Маркусом Кнайпом. Планується також, що О.Турчинов відвідає Багатоцільовий центр управління операціями з врегулювання криз та Ситуаційний центр штаб-квартири НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА