Інтерфакс-Україна
07:27 15.12.2017

Лідери ЄС домовилися про продовження економічних санкцій щодо Росії

1 хв читати
Лідери ЄС домовилися про продовження економічних санкцій щодо Росії

Лідери країн ЄС погодили продовження економічних санкцій щодо Росії на шість місяців, повідомив голова Європейської ради Дональд Туск на своїй сторінці в "Твіттері".

"ЄС домовився про продовження економічних санкцій проти Росії", - написав він.

14 грудня почався саміт лідерів ЄС в Брюсселі.

У листі-запрошенні главам держав і урядів країн ЄС на цей саміт голова Євроради Дональд Туск вказував, що А.Меркель і Е.Макрон повідомлять про хід виконання мінських угод "з" метою відновлення економічних санкцій щодо Росії ".

Джерело в Раді ЄС повідомило "Інтерфаксу", що продовження обмежувальних заходів передбачається на шість місяців, і воно включить існуючі наразі секторальні санкції без доповнень.

Дипломатичне джерело в інститутах Євросоюзу повідомило в четвер увечері "Інтерфаксу", що тепер, після думки європейських лідерів, майбутнє офіційне продовження санкцій Радою ЄС "у найближчі дні буде практично технічним". "Ніяких обговорень більше не очікується. Держави-члени формально затвердять акт", - пояснив співрозмовник агентства.
 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА