Інтерфакс-Україна
08:21 03.01.2018

Пакистан веде "подвійну гру" і не отримає фінансову допомогу від США

1 хв читати
Пакистан веде "подвійну гру" і не отримає фінансову допомогу від США

США не нададуть Пакистану фінансову допомогу через те, що він веде "подвійну гру", яка є неприйнятною для Білого дому, заявила американський постпред при ООН Ніккі Хейлі.

"Адміністрація США відмовляє Пакистану в наданні фінансової допомоги в розмірі 255 млн доларів. На це є певні причини. Пакистан грає в подвійну гру протягом багатьох років", - сказала вона журналістам у ООН.

Н.Хейлі уточнила, що Пакистан співпрацює з США, "але в цей же час підтримує терористів, які атакують американські війська в Афганістані".

"Це гра неприйнятна для цієї адміністрації. Ми очікуємо від Пакистану більшої співпраці в боротьбі з тероризмом", - підкреслила постпред США при ООН.

У свою чергу офіційні представники Білого дому і Держдепу під час брифінгів також заявили, що США хочуть, щоб Пакистан робив більше для боротьби з тероризмом.

"Пакистан - важливий союзник. У нас багато проблем в цьому регіоні. Пакистан знає це, і ми намагаємося працювати спільно над їх вирішенням, але Пакистан знає, що йому потрібно робити. (...) Їм потрібно показати, що вони щиро ведуть боротьбу з терористами", - зазначила представник Держдепу Хізер Нойерт.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс сказала: "Ми знаємо, що Пакистан може робити більше для боротьби з тероризмом. Ми хочемо, щоб вони робили це".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА